VanHelsing.info

Fórum pro vampýry, vlkodlaky, všelijakou jinou havěť a jejich temné rejdy
Právě je stř kvě 08, 2024 9:19 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv říj 20, 2011 9:31 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Právě z období Tonksové si ji pamatuju - alespoň myslím, že to bylo v té době :wink: , kdy jsi ještě na prvním fóru na její stránku dávala link, a od té doby mě ani nenapadlo, že ji vlastně znám.

Ad topic - buďto jsem raněná slepotou, nebo PJ pracuje v utajení. Vůbec nic novýho jsem nějak neobjevila!

Tak mi napadlo, jestli se vyřádí s pavouky jako předtím s Odulou. A docela mě baví představa, jak pojme poklad, strašně by mě otrávila truhlice a zní visící zlatej řetěz. Třeba na Arcikam těším obzvlášť! Když už nemůžu komentovat postavy, tak alespoň "rekvizity".

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned říj 23, 2011 4:32 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
První fórum... huh, to už je to tak dávno? :D

Ditto. Jen trochu mě zaujal článek o Islandském plemenu koní, které bude ve filmu použité. Ale to už je poněkud z nouze ctnost. :twisted: Část herců měla na pár měsíců oddech, ale po měsíci natáčení už by mohli něco začít dělat.

Poklad by měla být obří hromada uprostřed velké síně, aby na ní Smaug mohl pěkně nerušeně chrupkat. :wink: Jen aby Srdce hory bylo dostatečně skvostné... koneckonců, jak Thorin tak Thranduil jsou z něho u vytržení a to toho museli vidět už hodně. :wink:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned říj 30, 2011 10:56 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Jojo, hotový prvohory :wink: .

Taky jsem na Srdce hory zvědavá, vlastně z ní byli drobátko vyosení všichni - jenom si teď honem nevybavuju, kdy Thranduil. :oops:
Což mi připomíná - kdo má hrát Barda? Nějak jsem to nevypátrala. Na starostu Jezerního města jsem taky zvědavá - Stephen Fry nepochybně nezklame.

Ti islandští koně - mají být jako poníci pro trpaslíky?

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte lis 01, 2011 8:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
:mrgreen:

Barda bude hrát Luke Evans (interview).

Spousta nových fotek z natáčení...

Zajímavé:
http://www.theonering.net/torwp/2011/10 ... rn-1-copy/
http://www.theonering.net/torwp/2011/10 ... -included/
Bylo na čase, aby zase začali něco dělat pro PR filmu. :wink:

Tak moc se těším na Frye, že si to ani ty nedokážeš představit, Mariš. :D Nejen skvělý herec, ale i úžasná osobnost.

Islandští koně budou určitě pro trpaslíky. Teď je jen otázka, od koho že budou. O první koně přišli díky nechvalně známému nenaž**nému triu. Další jim dal Elrond, pokud si dobře pamatuji, a o ty přišli v horách a třetí jim jen vypůjčil Beorn (Medděd). O druhé části knihy ani nemluvím.

Co se týče Srdce hory, tak dávám k dobru úryvek:
...He drew forth the Arkenstone, and threw away the wrapping. The Elvenking himself, whose eyes were used to things of wonder and beauty, stood up in amazement. Even Bard gazed marvelling at it in silence. It was as if a globe had been filled with moonlight and hung before them in a net woven of the glint of frosty stars... Then Bilbo, not without a shudder, not without a glance of longing, handed the marvelous stone to Bard, and he held it in his hand, as though dazed.

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned lis 06, 2011 7:36 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
No sláva, konečně nějaké další info! :D

Vidíš, Luka Evanse jsem snad vůbec neznala, i když jsem ho občas viděla ve filmu, ale nějak jsem ho pořádně nezaznamenala. :oops:

Pěkná reportáž a ještě krásnější fotky ze Dna pytle. Docela mě zaujalo, jak "mladý" a "starý" Bilbo vyladili hlasy a způsob mluvy. A pěkně mě naštvala představa, že když se konečně rozednilo a mohli natáčet, rušily je helikoptéry a letadla, z kterejch si lidi fotili Hobiton,... :twisted:

Jojo, Stephen Fry je opravdu schopnej - nejen herec, ale i píše a režíruje. Dlouho jsem třeba nevěděla, že točil komický seriál s H. Lauriem, a že spolu točili i komické skeče podle mýho oblíbenýho P.G. Wodehouse,....

Pravda - islandští koně by mohli být právě od Beorna, počítám, že budou vypadat opravdu jinak, než běžní koně nebo poníci. Taky mohli angažovat třeba koně Przewalského, ale ti by asi byli moc vzácní a hlavně nevycvičení :wink: .

Ovšem, slavný moment předání Arcikamu, který Bilbo "čmajznul" věren své pověsti před trpaslíky. :D
A to jsem myslela, že si Hobita fakt pamatuju, tím spíš, že jsem někdy v létě "oprášila". Holt budu muset
přestat s oprašovaním, a začít číst! :wink:

I když tedy prohlášení Luka Evanse, že jeho natáčení skončí až v půlce příštího roku, mě spíš uvrhlo do těžký melancholie,... :wink: :twisted:

Co mi vadí nejvíc je to, že se neobjevuje žádný velký "ofiko" PR materiál,... jako by si PJ a jeho melody boys a girls mysleli, že to zatím stačí, že mají fanoušky stejně, tak co bys snažili,... :evil:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon lis 07, 2011 9:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Tak konečně něco nového... čtvrté produkční video.. :D :D

Psychedelický Mirkwood, jsem zvědavá, jak to bude vypadat po úpravách ve filmu. :D
A též jsem zvědavá, co tak vyděsilo trpaslíky, když Gandalf a Elrond prakticky nehli brvou.
P.S.: První setkání družiny s Bilbem. Jsem ráda, že jejich příchod je stejný jako v knize. :mrgreen:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř lis 16, 2011 12:14 am 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Mě nejvíc zaujalo natáčení ve 3D a pojmenování kamer. :)
Mirkwood opravdu vypadá, jako by si realizační tým dal k obědu houbičky a pár zbylejch tam i umístil. Přesně - taky bych ráda viděla, jak to bude vypadat na plátně.

Nevím sice taky, co trpaslíky vylekalo, ale jejich příchod k Bilbovi je opravdu povedenej. A Bilbův župánek taky :wink: .

Nicméně, jedna věc mi najednou přšla trochu "proti srsti" - ty pravý šedivý vlasy, nejspiš proto, že byly dlouhý - u kratších paruk by to nevadilo, ale to je jenom můj pocit.
Zajímavý bylo i to tmavý líčení pro 3D a hlavně mě fascinovalo, jak vznikají ilustrace a modro-červený brýle, bez kterejch by to nešlo.

A jako vždycky, moc krátké produkční video! :wink: A jestli už konečně vyrážeji ze studia do terénu, tak třeba ani nebudeme muset čekat tak dlouho.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát lis 25, 2011 8:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Mirkwood má být (i podle PJ) temnější, což je dobře. Takhle by to totiž vypadalo jak ve scéně Marušky v lese v pohádce Sůl nad zlato. :mrgreen:

V dalších pr. videu by se mohli zaměřit na Beorna a Radagasta. Moc by mě zajímalo, jak budou vypadat a jaké budou mít kostýmy.

Jinak docela zajímavý článek s fotkami. Nevím, jestli jsi se k němu už dostala (já osobně až dneska večer, během týdne po práci nestíhám číst novinky :oops: ).
Další minifotka.


A nakonec napůl OT s použitím známého sloganu - I'm lovin' it. :D

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned pro 04, 2011 9:45 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Taky doufám, že kromě tajemna bude Mirkwood vypadat i trochu nebezpečně, měl by navozovat i něco jako mrazení.
Maruška :mrgreen: , tos mě opravdu dostala. I když může bejt hůř, jako ostatně vždycky, co "Ladovy" lesní kulisy v Hrátkách s čertem? :wink:

Článek jsem četla v pátek, takže předevčírem, pořád vedeš o pár délek.
Bombur je ovšem úchvatnej, i když relaxuje.
Taky by mě zajímalo, jak bude Radagast vypadat a "Gandy" - to mě fakt pobavilo - jsou zkratky, který mě holt nenapadaj :D . Snímky úprav terénu kvůli technice byly taky dobrý, jen mi bylo trochu líto, jak se museli potýkat s tím bahnem.

Článeček na minifotce a snímek výborný, hlavně ten snímek. :D V článku se zase mluví o přesahu z knížky pro děti k LOTRu - mno, asi až ve druhým díle, nebo hlavně ve druhým díle, zatím jsem na žádnou stopu nenarazila,...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned pro 11, 2011 3:36 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Néé, cokoli jenom ne "les" z Hrátek s čertem. :shock: I když jako parodie by to nemuselo být špatné... scéna s loďkou, slavností lesních elfů a pavouci by dostali zcela nový rozměr. :mrgreen:

Kdyby tak PJ nahodil still Radagasta. A Beorn by taky nebyl od věci.

Chápu, že je teprve rok před premiérou, ale to už je čtvrtý nebo pátý článek od toho samého autora a zatím všechny jsou zoufale neurčité. Nebo možná nejsou, ale mně tak alespoň připadají. :P

Nedávno taky ukázali fotku se sudy. Když si představím filmové trpaslíky soukající se do sudů, tak to bude vskutku zábavná scéna. Co myslíš, nechají tam Filiho poznámku o jablkách, nebo vymyslí něco jiného? :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv pro 29, 2011 11:09 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Shodou okolností jsem měla viděla Hrátky puštěné v TV na horách a musela jsem se smát, zdánlivě bezdůvodně, což vzbudílo jistý údiv. :twisted:

S těmi články to bude nejspíš tak, že autor musel podepsat, co všechno nesdělí a pak, s každou novou reportáží stoupá naděje, že se konečně něco dozvíme, takže třeba spojuje příjemné s nutným.

Beorn se zatím nikde neobjevil? Měla jsem zato, že jo, ale zjevně se mi to plete. Jinak souhlas - taky jsem zvědavá.

Donutila jsi mě si to vyhledat :wink: , pamatovala jsem si jenom, jak z těch sudů padali a lezli ven :wink: , teda, na Filiho místě bych taky jabka nemusela a doufám, že to PJ ponechá. Bude mít dost prostoru u Thorina, poznatelného podle zlatého řetízku a umolousaného stříbrného střapce na uválené čapce. Pes, kterého týden zapomněli přivázaného u boudy - mno, to bude pohled! 8) Zvláštní, jaký detaily jeden objeví, když se do toho pustí.

Pohled na elfy lemtající víno bude taky o něčem jiným, než vznešený Elrond a jeho melody boys! :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv led 05, 2012 9:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Naneštěstí Beorn stále nic. :( Spekuluje se o tom, že stavěli jeho síň, ale namaskovaný herec v kostýmu na mě zatím nikde nevykouknul. Jsem zvědavá, jak si poradí s jeho divokým vzhledem a výškou, když mu Bilbo mohl proběhnout mezi koleny a ani nezavadit o spodní lem části jeho oblečení. Filmový Beorn bude nejspíš menší, protože i Gandalf by pak vypadal jako jeden z trpaslíků a to by bylo matoucí a vypadalo by to divně. :P

V každém případě to bude vtipná scénka a možná už v prvním díle. Jinak se objevilo 5 produkční video... mimo jiné s trpaslíky na motorovém člunu, když tak mluvíme o scéně se sudy, a se spoustou dalších věcí. :mrgreen: Nevím, jestli ses na to už stihla podívat - sama jsem se k tomu dostala až teď po svátcích a jen žasnu, kolik novinek teď je.


KONEČNĚ TRAILER (2:32), už jsem nedoufala... A aby to nestačilo, tak tady jsou screencapy traileru i s komentáři.


A nakonec další pěkné fotky trpaslíků a krajinek určených k natáčení s komentářem. *slintající už u první fotky lesa z okolí Hobitína*

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř led 11, 2012 1:24 am 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Jenom stručně, nestíhám víc ani sledovat, ani psát, víc se zmíním, aspoň doufám, ještě před Conem.

Produkční video je fantastický, Hobitín vypadá tak skvěle, že souhlasím s PJ, je že na důchod by to nebylo špatný :D .
BTW - zdálo se mi to, nebo je Andy Serkis pomocným režisérem (nebo jak bych to volně přeložila)? Dost postup od někoho, s kým se zpočátku ani nebavili, taky co s neznámým dabérem Glumova hlasu, že? Však si to zasloužil, nejenom hlasem, ale i tělem živ je herec a Serkis dokáže hodně a má evidentně obrovskou snahu něco dokázat.

Elijah Wood o 11 let starší - z klučíka náhle muž, ještě, že se to v kostýmu Froda nepozná. Jo, a když už takhle drbu - PJovi se zjevně daří, sice prošedivěl, ale zase nám pěkně kyne, patrně samou spokojeností :wink: .

Dost jsem se pobavila u zvířátek - kohouta na vodítku lze potkat snad jenom v Hobitíně :D .

Trailer je nejlepší z těch, co jsem viděla.

U reportáže mě nejvíc fascinovaly ty maorské obřady, kolik lidí na ně přišlo a zdravení hory - věřím, že taková krajina dokáže zapůsobit sama o sobě a trocha obřadů může jednoho přenést na chvíli do docela jiný dimenze. Vůbec lokace jsou vybíraný perfektně. Až si říkám, jestli je Novej Zéland opravdu takhle nádhernej, pak se ovšem nedivím, že je turistickým centrem a po LOTRovi obzvlášť. Ty přírodní záběry jsou občas k neuvěření, jako nějaký trik.

Ale zpátky k Hobitovi, teda k trpaslíkům. Píseň je taky dobrá, předpokládám, že je ta samá, co zpívali na tom maorském obřadu.
Konečně bylo vidět něco z koníků poníků a, jachně, jachně, sudy! :D

Komentáře ke screencapům jsem vůbec nestačila ani přečíst, ale vypadá to, že je přelouskám všechny, jenom nevím, jestli ještě před premiérou, nebo až po ní. :D

Mno, už to začíná vypadat k životu, co? Už se to rýsuje!

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon led 16, 2012 11:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Yep, Serkis též rejžuje. Teď si přesně nevzpomenu, kdy se o tom ty dva zmiňovali... buď ve dvojce nebo trojce. Není moc filmů, kde by to mohlo fungovat a takhle to oběma odlehčí práci.

Jacksonovi práce na scénách s hobity očividně prospívá až příliš. Už by se měl radši přesunout k pavoukům, Thranduilovi a závěrečné bitvě. :wink:

Jsem vážně zvědavá, jak bude trpasličí zpívání vypadat v reálu v kině. Sice už víme, jak bude probíhat úvodní představení a žranice, ale zoufale to chci vidět naostro. :D

Teaser trailer - nemá cenu nic moc dodávat, skvělé. Btw mě zaujal Gandalf a Thrain v rozvalinách Dol Gulduru. Už v ukázce to vypadá na pěkně mrazivou scénu.

Jen takovou drobnost - nějak jsem nepochopila Erika Weckse? Zdá se mi, že článek musel psát pod vlivem nějaké zakázané látky. Arwen Xena Undómiel a Devítka mu nevadí, zato Galadriel, která na okamžik položí ruku někomu na tvář, je podezřelá málem z mimomanželského poměru? :shock: Valar, do čeho jste to dali duši. :P

Badass Baggins a pavouci, YES :D

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv úno 02, 2012 9:43 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Taky jsem na trpasličí zpívání hodně žhavá, jenom doufám, že to nebudou moc upravovat digitálně :wink: .


Jojo, Gandalf má vstoupit do Temného hvozdu a projít do Dol Gulduru a v jedné z kobek se setkat s umírajícím králem Thrainem a dokonce Sauronovým stínem.
Bude to něco navíc a určitě to bude paráda!
Počítám, že konec druhého dílu - závěrečná bitva bude už "nadstavba", která ve vlastním Hobitovi ani není, ale to jenom hádám z náznaků.
Taky myslím, že Galadriel a Gandalf bude Bílá rada jako spojenectví čarodějů a elfů proti Sarumanovui jako evokace rady v Roklince - mno, každopádně se těším.

Benedicta Cumberbatcha jsem měla ráda velmi moderního a netradičního Sherlocka Holmese a teď bude mluvit jako Smaug a navíc namluví Saurona ve stádiu "před Mordorem". Opravdu jsem zvědavá. Prý se v nějakém rozhovoru prořekl, že se jako Temný pán zúčastní bitvy pěti armád, která by se měla na konec druhého dílu odehrát na úpatí Osamělé hory. Takže skřety a vrky asi povede sám Sauron,...

Erika Weckse jsem pro změnu nepochopila vůbec. Buďto opravdu něco zobě, nebo je úplně mimo,... jak říkáš, jenom Valar vědí, JAK mimo.

Jojo, poslední fotka má ten správnej výraz i atmosféru! 8)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv úno 09, 2012 10:24 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Tohle všechno jen dokazuje, že film bude místy možná temnější než jsem si představovala. Proti čemuž tedy vůbec neprotestuji.

Jen dvě otravné mouchy:

- Máš pravdu s B.C. a já doufám, že je to trochu přehnané - eh - Sauron přece neměl dost síly, aby mohl stát v čele armády? Nemluvě o Pánu prstenů, který mimo jiné stojí na Sauronovu opětovném povstání. Kdyby ale osobně vedl armádu o 60 dříve, tak by celá gradace stínu Mordoru vyšla naprázdno. :? Nemám nic proti náznakům S. v Dol Gulduru apod., ale velení v čele armády mu jen uškodí.
- Tauriel je oficiálně Xena version 2.0 *&@#$$$#!!!!* Uff, ulevila jsem si a hned je to lepší. :D


Bilbo vypadá poněkud zaraženě. :mrgreen:
Obrázek

HOBIT + TRPASLÍCI + JÍDLO = POHODA, RELAX, KYTÁRKA :D
Obrázek

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned úno 19, 2012 9:17 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Nějak se mi nezobrazujou ty fotky dole, můžeš se na to prosím Tebe mrknout? Je to docela škoda, ráda bych se na ně mrkla. :wink:

Taky by mi nevadilo temnější vyznění některých pasáží, nebo i nové, jenom mám fakt obavu, že, jak píšeš, Tauriel bude fakt děs běs (když už mu to nevyšlo s Arwen v Helmově žlebu). :roll:

Boužel vůbec netuším, jak chce PJ pojmout Saurona a jeho případnou účast v bitvě Pěti armád tak, aby pak mohly plynule navázat události Pána prstenů, což PJ sliboval od začátku, že právě ta návaznost bude na rozdíl od předlohy zřejmá.
Pokud to bude mít jistou logiku a neposune to někam jinam nejenom Hobita, ale i Pána prstenů, taky bych neměla námitky, ale,... mno, nechme se překvapit.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned úno 26, 2012 5:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Jasně. Zkus tyhle linky:

Bilbo
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb2 ... Sting1.png
http://iamyourtargetdemographic.files.w ... =640&h=272
A dokonce i animovaný gif. YAY!

Bilbo a trpaslíci (z předchozího příspěvku)
http://twitchfilm.com/news/BilboDwarves.jpg
http://pics.livejournal.com/dark_jackal32/pic/000aek5a

Bilbo zrovna vyplivl plíce
http://26.media.tumblr.com/tumblr_lwmiy ... o1_500.png
http://3.bp.blogspot.com/-5IC_tHQSPGE/T ... 00/ht4.jpg

opět Bilbo a trpaslíci - ztělesněná pohodička :D
http://thepixelpulse.com/wp-content/upl ... -large.png
http://2imgs.com/2i/t/a0f9b69c4f.jpg
http://i42.tinypic.com/2ily60y.png

moc pěkný článek
http://diarrheaofself.wordpress.com/201 ... breakdown/

A šesté video, yay!

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned bře 18, 2012 11:31 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Fotky parádní, i animace!

Článek je opravdu zajímavej, schválně, jak budou opravdu vypadat začátky a konce obou dílů. Uložila jsem si to, abych se pak mohla podívat, jak moc se trefil, ale ty předpoklady jsou logický a upřímně řečeno, i mně by se to tak líbilo.

Produkční video mě trochu "zklamalo". Nevím, proč pořád čekám, že se něco poodhalí, když to dost dobře nejde. :wink:
Nejvíc se mi líbily ty chodníky a schůdky, aby se ochránil porost - museli jich postavit kilometry, a pak po nich běhat se vší výbavou.
Dobrý byly i záběry z cateringu, jídlo a pití pro dvě stě lidí taky nebude nic jednoduchýho. Tuna pomerančů - to jako pro menší město.
Když jsem viděla tu hromadu kabelů v části věnované IT, osm kilometrů, tak si říkám, jak zvládají pravidlo "Mohou-li se dva kabely zamotat do sebe, zamotají se". :)
Mno, a Serkis řídí druhej štáb, ještě mě nepřestalo fascinovat, jak se vypracoval z někoho, s kým se nechtěli na začátku ani bavit, když měl být jenom Glumův hlas.
Záběry na trpaslíky samozřejmě nezklamaly, a hlavně ty jejich poznámky, překonal to snad jenom Bilbo dupající ve sněhu a Serkis (aspoň myslím, že to byl on), vyrábějící huhuláka.

Jestli jsem to dobře pochopila, začínalo to všechno záběry z minulýho listopadu a fakt mi vadí, i když jsou to jinak samo všechno zajímavý a pěkný věci, že se neukáže nic z natočených materiálů, ani to, co by se třeba nepoužilo.

Ovšem příroda je tam teda nádherná, i když myslím, že do některejch lokalit to bez vrtulníku dost dobře nepůjde.

Co takhle nějaký záběr z natáčení, milý PJ? :twisted:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon bře 19, 2012 8:01 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Pokud si dobře pamatuji, tak poslední záběr byli trpaslíci v Mirkwoodu, Gandalf a Galadriel a trpaslíci v Rivendell. Nj, co se dá dělat. :( Nemluvě o tom, že ty videa začínají flákat a dělají čím dál delší rozestupy. Za 9M je tu film. Když už ne videa, tak alespoň nové stills&promos postav, jako zveřejnili loni u trpaslíků a Bilba. Tak by se alespoň dalo pokochat kostýmy a vizáží.

Zrovna teď bych moc ráda viděla, jak bude vypadat scéna a hlavně dialog mezi Dáinem, Thranduilem a Bardem, až posily trpaslíků dorazí k hoře... ehm, no nic, no. Můžu snít dál... :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz