VanHelsing.info

Fórum pro vampýry, vlkodlaky, všelijakou jinou havěť a jejich temné rejdy
Právě je stř kvě 08, 2024 9:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned dub 01, 2012 10:54 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Přesně tenhle dojem mám, že čím víc se blíží premiéra, tím míň se dává do placu, asi aby se podpořilo těšení, třeba si někdo myslí, že fanoušci už jsou zahákovaní, ale takový přístup jednoho akorát otráví. Právě teď chtějí všechni vědět co nejvíc novinek. Nejspíš má Jackson PR poradce s poněkud zvláštním přístupem. Nechce se mi totiž věřit, že by si o tom PJ rozhodoval úplně sám.

Mno, v knize se to moc nerozvádí, aspoň pokud mluvíme o tomtéž rozhovoru po příchodu Gandalfa, je tam jenom zmínka o poradě. Jenom doufám, že PJ nenapadne to úplně vynechat,...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte dub 03, 2012 4:15 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Uz je na case, aby se objevily novinky treba o Beornovi nebo Misty Mountains. :? Oboji bude na 100 % uz v prvnim dile.

On je to jen kratky moment predtim nez dorazi orcs & wargs a doufam, ze to PJ nezkoni a vyuzije to. Vrceni trpasliku a elfu na sebe navzjem je vzdycky zabavne na pohled. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř dub 04, 2012 10:40 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Mlžné hory - vlastně si neuvědomuju, že by byly někde pojaty jako celek - koneckonců obsahují Železný pas, Khazad-dum, na severu Gunabad, ale zdá se mi, že ve filmu byla vždycky ukázaná jenom jedna určitá část.

Jojo, dokonce jsem si to našla. Thorin a Dain si posílají vzkazy po havranech (i na ty se těším) a Bard s králem elfů debatují, což trpaslíky popožene k útoku.
A pak už se blíží bitva pěti armád, takže jsme už někde ve druhé půlce druhé poloviny.

Když vezmeš, jak rychle blíží premiéra prvního dílu, tak to snad je přímo informační embargo,.... :twisted:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv dub 05, 2012 11:20 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Tri mista, ktera jsi zminila jsou asi nejznamejsi. Pak jeste Caradhras. Zbytek je uveden jen malokdy. A prestoze TH rozdeli na dva filmy, tak samotnych zaberu na MM bude poskrovnu... skoda.

Presne tak... nez se Dainova armada stretne s elfy a lidmi, tak mezi ne skoci Gandalf s mnohem horsi zpravou.

Treba PJ chysta film o S. Korei, tak musi trenovat. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv dub 05, 2012 11:15 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Mno, on by se dal udělat alespoň záběr celkový, z výšky, ale muselo by to samozřejmě být dynamické, v pohybu, a to by mohlo nebezpečně připomínat záběry ze zažíhání majáků,... ale zase by bylo pro začátek jasno a přehledno. Jinak se opravdu obávám, že jako kulisa si MM moc neškrtnou :? .

V tom případě mají v Severní Korei největší dračí embargo v Galaxii. Nebo někdo zahlédl stín Smauga? :twisted:

Abych nezapomněla - o víkendu jsem zahlédla někdy odpoledne pořad Společenstvo fanoušků o fanoušcích LOTR. Buďto mě už přešlo prvotní nadšení, nebo nevím, ale přišli mi tam všichni ti fandové fakt "hnutí", a ten pořad taky nebyl pojatej nejlíp. Nepoznali třeba vůbec, že deníky (pamatuješ? Still not king :lol: ) jsou parodie a vtip. Nebo jsem to nějak nepobrala celý, nevím, ale dost jsem se zhrozila.
Dobrá, přiznám se, zkusila jsem koukat na dabované Společenstvo, když už v tý TV běželo (ten pořad byl něco jako úvod k celé trilogii, kterou nás míní jistá stanice oblažit). Vydržela jsem - tipni si - cca 20 minut, a to ještě celkem, protože jsem vždycky zkusila pár minut a fakt to nešlo, tak jsem se pokusila za chvíli, a pořád to nešlo,.... počítám, že dabing u LOTRa už nezkousnu nikdy, ani po letech.

Kde se ten Hobit fláká? Jestli ten zoufalej víkendovej pokus nebyl nějakej projev absťáku,... :twisted:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát dub 06, 2012 8:58 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Treba dostaneme neco vic diky hadankam s Milassskem. :D Nemluve o tom, ze boure v MM pred zajetim trpasliku a Bilba bude urcite zahrnuta - to je moc akcni na to, aby si to PJ nechal ujit.

To je pravda, ale S. Korei vladnou skreti a ti se s draky nemusi, takze to svym zpusobem chapu. :wink:

Porad o fanouscich? Ufff, kdyz se neceho takoveho chytne televize (natoz ceska), tak to nemuze dobre dopadnout. A co se tyka filmu, obdivuji te, zes vydrzela tak dlouho. Tenhle tyden jsem videla ukazku na trilogii a v momente, kdy v ni zacali mluvit cesky, jsem zacala vriskat, aby clovek nejblize k ovladaci dal MUTE. Je sice par filmovych vyjimek, ale vetsinou jak slysim dabing, tak zacinam byt hystericka. :twisted:

Novinky nijak nenovinkuji. A zahranicni weby vymysleji brutalni aprilove zertiky. Konkretne ten, ze v TH budou Elladan & Elrohir neb jsou uz v teaseru. V ukazce jsou dva tmavovlasy elfove na konich a hned jak jsem ji videla, tak me to napadlo. Ale to by bylo moc krasne, aby to byla pravda. Musim se smirit s tim, ze pro PJ neexistuji ani dvojcata, Glorfindel, zbytek Sede druziny, Bombadil a Goldberry, Gildor, etc. (takze asi 1/3 vsech postav). To ale nic nebrani tomu, aby si vymyslel vlastni (a se vsi uctou, vetsinou <#%^#$#). Grrr. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát dub 06, 2012 10:30 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Prrravda, prravda, hádanky jsou jedna ze scén, na které se opravdu těším. Bouře bude nepochybně stát za to - PJ si na omračující efekty potrpěl vždycky.
Já se těším na "sudovou" epizodu - od začátku do konce, mohlo by jít o slušné odlehčení v ději. :D

Mno, ono to musí být srozumitelmé emerickému publiku, takže počet postav je třeba redukovat a film rozdělit do dvou dílů - to druhé kvituji s povděkem, ale vypuštění postav je jiná story. Toma Bombadila vyškrtnul PJ už z LOTRa, takže se teď jenom drží původní koncepce, v LOTRovi se mu asi nehodil do syžetu hrdinského eposu (že by ty žluté boty? :twisted: ), a Glorfindel holt sdílí stejný osud. Elladan a Elohir - to byl asi opravdu nějaký žertík,... pochybuji, že by PJ vůbec zaregistroval existenci podobných postav - při vší úctě.

Pokud se týče figur (zdráhám se použít slovo postav), co tam naopak přidal,... to je snad jediná věc, který se opravdu děsím, jinak jsem připravena tolerovat hodně - taky se hodně těším, čímž je to dáno. Ovšem představa, že zase narazím na Legolase,... rýmuje se to neúmyslně, samozřejmě. :twisted:

Napadla mě další akční scéna, která by mohla být podařená - vysvobození trpaslíků z pavučin, Bilbův souboj s pavoukem a útěk trpaslíků. Schválně, jestli se PJ nebude opakovat, pokud jde o Bilbův souboj a "zámotky".

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte dub 10, 2012 12:59 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Sudova bude super. Pred nejakou dobou uz vypustili par fotek z nataceni a dokonce byla i v nekterem z p. videi.

Z vymyslenych postav nebude spatny Alfrid. On a Master of Laketown budou povedene duo vyzirku, vydriduchu a vychc*nku. A sceny Fry & Armitage pred odplutim trpasliku z mesta se zakonite musi povest. Ani Legolas by mi nijak zvlast nevadil (samozrejme s citem; zadne sestrelovani Smauga ci vypousteni trpasliku na svobodu natruc tatinkovi a podobne...). Koneckoncu v te dobe se tam dejove vyskytoval. Jedina vymyslena postava v TH, ktere se zatim desim, je princezna bojovnice. *MEIN GOTT!* :shock:

O scenu s pavouky si asi nemusime delat starosti. Obludy sly PJovi vzdycky skvele. :P A i kdyz jsem si pavouci scenu v trilogii predstavovala jinak, tak musim objektivne uznat, ze docela usla. Jenze ja si vetsinu veci z trilogie predstavovala jinak nez ve filmu, takze mam poznamky skoro ke vsemu. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte dub 10, 2012 11:47 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Z Legolase nadšená nejsem, doufám, že Bluma za těch pár let poněkud vyzrál - jeho kreace v LOTR mi působily občas skoro fyzickou bolest, pokud jsem ovšem neumírala smíchy.
Souhlas - jestli mu PJ zase přidělí nějakou vybranou scénu, jako olifanta nebo surf na štítu, tak nevím, nevím!

O princezně bojovnici nic nevím a snad ani vědět nechci. To Éowyn jednak patřila do děje, a hlavně měla tu úžasnou nenápadnou vznešenost. Nakonec i Arwen to u brodu celkem ustála, když pominu, že tam jinak neměla co dělat.
Mno, uvidíme, ale každá nová postava by měla někam postrčit děj, a z téhle mě jímá stejná nevolnost, jako Tebe. TH opravdu není "dámský" příběh a jediná, kterou bych tam viděla ráda, je Galadriel.

Tak, a v případě Hobita jsem na tom stejně, jako Ty s LOTR. Taky jsem četla knihu dřív (konečně, aspoň v jednom případě :twisted: ) a mám docela obavu, jak ty cizí elementy nakonec vyjdou.

Hlavně, aby PJ udržel ten správnej poměr omračujících efektů a děje. V LOTRovi byl velmi silný námět, a navíc taky velmi působivě pojatej, takže se to vyvážilo. TH je sice zábavnější, ale trochu si říkám, jestli ho PJ "nepřekrmí" efekty, ke kterým bude mít spoustu příležitostí, na úkor vyznění děje, kterej je přece jenom myšlenkově o něco slabší, než LOTR.

Tyhle chmurný úvahy jsou stejně akorát z toho, že nejsou žádný nový veselý historky z natáčení. :evil:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř dub 11, 2012 8:39 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Drevene hrani me otravuje, ale jeste vic me unavovaly ty "captain obvious" hlasky jako a diversion. Ale to je chyba scenare a herce, ktery sotva vylezl ze skoly. Po deseti letech to uz nemusi byt tak hrozne. Jen doufam, ze ve scenari uz tyhle hruzy nebudou. Nektere postavy ve filmove trilogii jsem stejne identifikovala jen podle jmena, neb jejich charakter se od knihy diametralne lisil. Ehm... Aragorn... ahem... grrrr... :twisted:

Spravne, Galadriel FTW. V kazdem pripade bude bezpecnejsi, kdyz si poprve v zivote koupim v kine popcorn (sama to krupani behem filmu nesnasim) a pokud nastane krizova scena, tak si tim muzu zacpat usi a obal pretahnout pres hlavu jako Mr Bean.

Jeste na zacatku roku nejaky chytrous prohlasil, ze PJ toho fanouskum ukazuje mnohem vic reziseri jinych filmu... no nevim, no. Asi mam prilis vysoke naroky. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned dub 15, 2012 10:12 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
V každém případě doufám, že Blumova účast bude omezena na minimum, stejně, jako ty příšerný hlášky. Ostatně můžu se bavit při reminiscenci na Piráty z Karibiku. BTW - že nikoho nenapadlo angažovat Johnnyho Deppa?

:D Snad nebude tak zle, abys to musela řešit sáčkem přes hlavu :twisted: , jinak boužel souhlas. Odchylky v charakteru postav, v ději,... Aragorn a Legolas jsou zrovna dva obzvlášť křiklavé příklady.

A pokud jde o děj,... "Go home, Sam" je opravdu jedna z perel. Pevně doufám, že v Hobitovi PJ na nic podobného nepřijde,... i když těžko předvídat, co bude v "přidaných" scénách, které by měly vytvořit návaznost na LOTR.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon dub 16, 2012 8:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Alternativni casting s Deppem jako Bardem... (jenze ten by Smauga nezabil, ale nejak ukecal a pre**al). :twisted:

Aragorn zconanovel [podle vzoru Barbar Conan; *copyright*], zvlast v RoTK. A PJ nejak vypustil, ze Gimli a Legolas maji v knihach charaktery obracene nez ve filmech.

Oh, no. Sam a Frodo je zase dalsi ukazkovy priklad. Procs mi to jen pripomnela. :twisted:

Sama ale musim priznat, ze nektere "pridane" sceny nemusi dopadnout tak strasne. Narazim treba na Dol Guldur nebo Radagasta. Dala jsem to uvozovek, protoze v TH nejsou, ale podle jinych zdroju (e.g. Unfinished Tales) se ty udalosti v te dobe odehraly a zvlast Dol Guldur bude po Bilbovi&Prstenu dalsim propojenim s trilogii. A tady prave nastava ta nejistota, jak se k tomu PJ postavi. Bud to bude uzasne nebo to zazdi. A nadeje umira posledni. :wink:


Tenhle tyden se chysta ukazka z filmu. Kterou cast myslis, ze ukazou?

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon dub 23, 2012 11:00 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
:D Musím připustit, že Tvůj popis případného obsazení Deppa je opravdu případnej :D

Zconanoval - úžasnej termín, míním ho šířit a doufám, že poplatek z copyrightu bude únosnej :twisted:

Omlouvám se, nechtěla jsem sypat sůl do rány a pokud jde o přidané scény, ne, nebudu šířit přehnaný pesimismus, ale - myslíš, že PJ a/nebo někdo z jeho tvůrčího týmu čte něco jako "Nedokočky" - promiň mi ten překlad, není můj, ale líbí se mi.
Jak pravíš, naděje umírá poslední, ale já se bojím jeho vlastní tvůrčí invence, nebo, Eru nedopusť, invence někoho z tvůrčího týmu. :twisted: . Radagast by se mu mohl líbit a Dol Guldur by si to rozhodně zasloužilo. Podle mne to musí být pochopitelný a silný - jinak to PJ nepoužije. Myslím, že neodolá šanci konfontovat Gandalfa a Nekromanta, i když by se jednalo časový posun, aspoň myslím :? . Ostatně Sauronovou účastí v Bitvě pěti armád se vyhrožuje už nějakou dobu,ale třeba je to opravdu jen spekulace. Taky je docela dobře možný, že na Dol Gulduru PJ rovnou ubytuje Prstenové přízraky a jestli ano, pochybuju, že jen ty tři nejhorší. Všechno by to podle mě bylo posunuto dopředu, ale myslím, že by to pro PJ mohlo být dost lákavé k zařazení.

Nemám tušení, co bude ukázkam obsahovat, btw - už se objevila?, ale bude to určitě kombinace akčních scén a něčeho buďto zábavného nebo napínavého. Třeba trpaslíci a sudy, nebo Smaug, i když to by bylo moc prvoplánový,... Bitva pěti armád, ale jenom kousek, aby se neprozradilo všechno,...
Nebo něco z počátku příběhu, návštěva trpaslíků u Bilba.

Mně by se nejvíc líbilo, kdyby ukázka obsahovala Bilba a Gluma a získání Prstenu. Mělo by to logiku, následoval by útěk před skřety a návrat ke Gandalfovi a trpaslíkům.

Jsem sama zvědavá, jak moc jsem se trefila :twisted:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte dub 24, 2012 9:45 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Jsem skromna, bude mi stacit 50,- za jedno pouziti "zkonanovel", pripadne 45,- za "zkonanoval". :twisted:

Ani PJ snad neni takovy cvok aby dopustil, ze se Necromancer objevi v Bo5A. Ale mas pravdu v tom, ze se asi neubrani scene Gandalf vs. Necromancer. Btw pokud si pamatujes, tak pred nejakou dobou bylo kdesi zmineno, ze bude v/pobliz Dol Gulduru i Elrond. Nevim, do jake miry je tahle informace pravdiva, ale prizraky si PJ urcite nenecha ujit.

Smaug by se mi v ukazce moc libil, ale obavam se, ze ho tak brzo neukazi... po vzoru Wag the Dog, kde D. Hoffman rika, ze musi divaky napinat jako ksandy a proto nemohli ukazat zraloka v Celistech hned na zacatku. :twisted:
Ale taky myslim, ze tam musi byt nejaka akcni scena. To preci nejvic prodava. Takze jak pises - bud uprk z Misty Mountains nebo 3 trollove. Bilbo s Prstenem by tam mohl byt taky. Byl by to nejjednodusi zpusob, jak spojit TH s drivejsimi filmy.

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř dub 25, 2012 10:43 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Doplneni predchoziho prispevku - video sice neni, ale uz se vi co v nem je:

- The White Council featuring Saruman, Gandalf, Galadriel and Elrond.
- Riddles in the Dark with Smeagol and Bilbo
- The Trolls – Tom, Bert and Bill – all with dialogue!
- Gandalf in Dol Guldur with Thrain
- Legolas and Tauriel in an action sequence and a tense threat to Thorin!
- Radagast the Brown in a bit of comedic glory
- more…

Musim uznat, ze nejsem prekvapena. Docela jsme to trefily. Jen me mrzi, ze tam neni Thranduil. Legolase s Xenou si mohli nechat. :(

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř dub 25, 2012 10:18 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Neuvěřitelný, jen napíšu odpověď a odešlu, celé to řachne :twisted: .
Tak ještě jednou: jojo, náramně jsme to uhádly, i když něco bylo docela logický a něco předvídatelný,... ale stejně mě to potěšilo.

Škoda, že video zatím není, moc ráda bych se podívala na sice krátkej, ale aspoň souvislej kousek filmu.
Nejvíc jsem zvědavá na White Council a Gandalfa v Dol Gulduru, což mi připomíná Tvou zmínku o Elrondovi, ale opravdu si nevybavuji, že by se o tom pak ještě někde mluvilo,... leč, pěkný by to bylo jistě.

Radagast v zábavné scénce taky nezní marně! Zato oblíbená komická dvojice Bluma a Xena,...

Ty s tím Thranduilem nedáš pokoj :D .

Teď mě napadla děsivá věc - jestli tohle nemá nahrazovat další produkční video, které se tím pádem odloží. :?

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv dub 26, 2012 10:37 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Council i DG opravdu nejsou spatne. Ale asi nehrozi, ze by se Galadriel objevila i v DG? :(

Nj, Tauralas,... na co by se taky fanousci - oprava, fanynky - ve vekove kategorii <16 tesily.

Jak nedam pokoj? Sama musis uznat, ze z elfu v Mirkwoodu, kteri budou ve filmu hrat vyznamnejsi role, to bude nejlepsi postava. :wink:

Vynechani prod. videa? Co me tak desis, Maris?

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv dub 26, 2012 11:05 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Obávám se, že to opravdu nehrozí, asi by to bylo málo akční :twisted: .

Tauralas :lol:

Dobrá, dobrá, uznávám :wink: , jenom aby tam nakonec Thranduil opravdu byl a ne se jenom mihnul.

Vážně nechci nikoho děsit, jenom se mi zdá, že PJ teď má jinej zájem - PR po oficiální stránce.
Zaslechla jsem nějaké zmínky, že video při promítnutí vzbudilo spíš diskuze o kvalitě snímání a obrazu, někdo byl nadšen ostrým obrazem a jasným zvukem, jiní tvrdili, že je to příliš technicky dokonalé, další se domníval, že to vypadá jako TV film (!),... jestli byli všichni ti respondenti znalci, tak potěš.
Úúúúž aby se to nechalo někde najít, abychom se pokochaly aspoň obsahem.

Ještě ke Galadriel - opravdu by mě zajímalo, jak ji PJ pojme. Jestli se spolehne, že všichni vědí z (jeho filmového) LOTRa, kdo je, takže o ní nevědí opravdu hodně, pokud nečtou a víc, než jenom LOTRa, nebo jestli PJ napoví víc o ní jako takové.
Čímž se dostávám k mé oblíbené úvaze, co všechno od Tolkiena PJ vlastně četl,....

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát dub 27, 2012 8:31 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Jak mihnul? To si snad nedovoli. :shock: Nejsem narocna, staci mi tak dvacet scen.

To jsou tedy znalci. Me pri sledovani uryvku spis budou napadat veci typu: jak to, ze je v te scene vynechali vetsinu hadanek; dialog trollu byl prece uplne jiny a zachranil je snad Gandalf; co ma znamenat ten dinosauri park? Nazghulove letajici na fell beasts v Dol Gulduru? Kvalita obrazu videa bude to posledni, co me bude trapit.

Je to tak. Galadriel se da tezko pochopit bez precteni Sil. a UT. Jinak si nedelam zadne iluze o PJ jako ctenari JRRT. Hobbit mozna, trilogie jen stezi (vzhledem k tem silenym zmenam). Sil, UT nebo dokonce HOME nehrozi.

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát dub 27, 2012 11:21 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
P.S. zase jsme o neco dal. Vysel clanek s podrobnostmi o scenach ve videu.

Cim vic se o tom dozvidam, tim se moje touha videt to v kine zmensuje. :|

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz