VanHelsing.info

Fórum pro vampýry, vlkodlaky, všelijakou jinou havěť a jejich temné rejdy
Právě je stř kvě 08, 2024 6:57 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon kvě 07, 2012 5:42 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Čéče, nějak Ti musím dát za pravdu. :evil:

Díky každopádně za článeček, stručně komentuji:

We evidently won’t see the Battle of Fornost or hear Glorfindel’s famous prophecy being uttered about the Witch-King’s ultimate fate, as his dark enemy flees into the distance“. Mno, škoda, uvidíme, jak působivý bude White Council jako takový, tohle je přesně jedna z těch změn, ke kterým jsem jaksi předem nedůvěřivá,…

„Can’t wait to see more of McCoy in this role!"
Moje řeč a myslím, že na Radagasta se věru těšíme obě. A pokud se přerostlých králíků týká, doufám, že nebudou jak z Alenky Tima Burtona....

Riddles in the Dark:
No comment, jedna z těch scén, na který se těším tak, až se bojím, že budu zklamaná, ale jak čtu, vypadá to nadějně.

Trollové konverzující v Cockney, to bude mňamka sama osobě! Poznámce, že neuvidíme Gandalfovo “DAWN TAKE YOU ALL AND BE STONE TO YOU”, rozumím tomu pro jistotu tak, že jednoduše nebyla v ukázce, ale ve filmu že bude! :twisted:

Setkání Gandalfa a Thráina v Dol Gulduru bude určitě jedna z velmi působivých scén, jenom si musím dát pozor, abych v kině nezaječela, až se potkají. :wink:

Bluma a Xena:
Yep, ještě, že ta krasavice je aspoň tmavá a na Legolase plivajícího jedovatou vyhrůžku na Thorina se nějak netěším, i když, kdo ví, třeba se opravdu nebudu smát a přítomné fanynky mě neukamenují popcornem a neutopí v kolaloce,…třeba se zachráním včasným útěkem z důvodu náhlé žaludeční slabosti :twisted: .

Koukám, že spoustu lidí zajímá přesně to, co nás ohledně scén, které vidět nebyly. Béorn, Radagast, Gandalf a Thráin a samo, „the most closely guarded creature design secret in film history“ - Smaug.
Nejspíš je v tom jistá zákonitost a také projev těch, co "znají a rádi by viděli",...

THE 48 fps ‘CONTROVERSY’ : Tak o tomhle jsem se už zmínila, někdo má rád, někdo nemá, jsem zvědavá, jestli u nás uvidíme standardní rychlost a 3D, nebo víc, když na to zřejmě nebudeme mít vybavené kinosály,… nedovedu si představit, že by nějaký provozovatel vynaložil jistě nemalý náklad na upgrade kvůli jednomu, tedy dvěma filmům,… ostatní filmaři asi vzhledem k nákladům tolik chvátat za pokrokem nebudou,…

If you throw pasta at the wall and it sticks that’s great, and if not, that’s fine too. Just go back to cooking it a while longer.
Tohle si zarámuji. Úchachné heslo! Pevně doufám, že PJ o něm také slyšel.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon kvě 14, 2012 12:28 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Marischka píše:
Mno, škoda, uvidíme, jak působivý bude White Council jako takový, tohle je přesně jedna z těch změn, ke kterým jsem jaksi předem nedůvěřivá,…
Ditto. Uz jsem si zvykla, ze PJ ignoruje puvodni elfy a dosazuje vlastni. Ale ten zbytecek puvodnich, ktery se ve filmech nahodou udrzel, by mohl zpracovat bez toho, aby zpusobil migreny fanouskum a drsnejsim puristum.
Marischka píše:
„Can’t wait to see more of McCoy in this role!"
Moje řeč a myslím, že na Radagasta se věru těšíme obě. A pokud se přerostlých králíků týká, doufám, že nebudou jak z Alenky Tima Burtona...
Trochu me vydesilo to ptaci hnizdo, co ma mit Radagast usazene na hlave. Vim, ze to byl milovnik ptactva, ale tady se PJ nebezpecne blizi k tomu udelat z nekterych scen frasku. Jako pri pohledu na prvni still, na kterem je Bifur s kusem cehosi v hlave.
Marischka píše:
Riddles in the Dark:
No comment, jedna z těch scén, na který se těším tak, až se bojím, že budu zklamaná, ale jak čtu, vypadá to nadějně.
Gollum byl vyborny uz v predchozich filmech, takze se povede, tomu verim. Jen jsem zvedava, jak se postavi k tem hadankam a jeho lodce. Tu scenu muzou zkrouhnout.
Marischka píše:
Trollové konverzující v Cockney, to bude mňamka sama osobě! Poznámce, že neuvidíme Gandalfovo “DAWN TAKE YOU ALL AND BE STONE TO YOU”, rozumím tomu pro jistotu tak, že jednoduše nebyla v ukázce, ale ve filmu že bude! :twisted:
Tak tomu se tusim rika wishful thinking. :twisted: Moc bych na to nesazela. Spis musi hned zkraje ukazat Bilba jako borce, ktery zachrani sve trpaslici bratry ve zbrani. Tedy ve zbrani az po te, co vyzerou jejich spizirnu a vypujci si vyzbroj na dobu neurcitou.
Marischka píše:
Setkání Gandalfa a Thráina v Dol Gulduru bude určitě jedna z velmi působivých scén, jenom si musím dát pozor, abych v kině nezaječela, až se potkají. :wink:
Tahle scena bude dobra. Ja s sebou cukla uz pri sledovani teaseru. Ale obavam se, ze zbytek Dol Gulduru bude k nepoznani (tedy presneji k nepoznani komukoli, kdo cetl knihy). Nazghulove v kobkach? A uz vubec nemluvim o tom, kdo je tam hodil (tedz podle scenaristu). Tohle bude nacichle Harry Potterem.
Marischka píše:
Bluma a Xena:
Yep, ještě, že ta krasavice je aspoň tmavá a na Legolase plivajícího jedovatou vyhrůžku na Thorina se nějak netěším, i když, kdo ví, třeba se opravdu nebudu smát a přítomné fanynky mě neukamenují popcornem a neutopí v kolaloce,…třeba se zachráním včasným útěkem z důvodu náhlé žaludeční slabosti :twisted:
Tyhle dva mi ani nepripominej, nebo ztratim svuj poledni apetit.
Nj, Thorin nam ve filmech nejak omladnul, pravda? Ale neni se cemu divit. Hlavni slintaci tahouni budou Bilbo, Thorin, Kili, Legolas a T-Xena. A elfi dvojice se objevi az o dost pozdeji. PJ predpoklada, ze jedna ci dve hezke tvaricky dneska uz film neutahnou. Obavam se, ze zaludecni slabosti me nastupuji uz nyni.
Marischka píše:
Koukám, že spoustu lidí zajímá přesně to, co nás ohledně scén, které vidět nebyly. Béorn, Radagast, Gandalf a Thráin a samo, „the most closely guarded creature design secret in film history“ - Smaug.
Nejspíš je v tom jistá zákonitost a také projev těch, co "znají a rádi by viděli",...
Ach jo, proto kolikrat zavidim tem, kteri nevedi a ani nechteji vedet. Jen zaskoci na film do kina a kochaji se pohledem a trpasliky, elfy a draka. Nic jim nijak neprijde divne a neresi to. To musi byt uzasne uvolnujici. :twisted:
Marischka píše:
THE 48 fps ‘CONTROVERSY’ : Tak o tomhle jsem se už zmínila, někdo má rád, někdo nemá, jsem zvědavá, jestli u nás uvidíme standardní rychlost a 3D, nebo víc, když na to zřejmě nebudeme mít vybavené kinosály,… nedovedu si představit, že by nějaký provozovatel vynaložil jistě nemalý náklad na upgrade kvůli jednomu, tedy dvěma filmům,… ostatní filmaři asi vzhledem k nákladům tolik chvátat za pokrokem nebudou,…
Taky to u nas nevidim nijak divoce. Ale kdyby se to nahodou podarilo, tak bych zkoukla pro srovnani ruzne formaty. Ale zda se mi, ze PJ & tym jsou vic zaujati technologii nez obsahem a z toho jsem mirne nervozni. :?
Marischka píše:
If you throw pasta at the wall and it sticks that’s great, and if not, that’s fine too. Just go back to cooking it a while longer.
Tohle si zarámuji. Úchachné heslo! Pevně doufám, že PJ o něm také slyšel.
Zni to logicky, mozna s vyjimkou Italie. :mrgreen:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát kvě 18, 2012 10:50 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Nějak se mi nedaří objevit něco novýho, i když se musím přiznat, že rozhodně nepátrám denně, ale stejně,... :twisted:

Rogue Tonks píše:
Marischka wrote:
„Can’t wait to see more of McCoy in this role!"
Moje řeč a myslím, že na Radagasta se věru těšíme obě. A pokud se přerostlých králíků týká, doufám, že nebudou jak z Alenky Tima Burtona...
Trochu me vydesilo to ptaci hnizdo, co ma mit Radagast usazene na hlave. Vim, ze to byl milovnik ptactva, ale tady se PJ nebezpecne blizi k tomu udelat z nekterych scen frasku. Jako pri pohledu na prvni still, na kterem je Bifur s kusem cehosi v hlave.


Taky se bojím, že PJ bude chtít odlehčit a dodat nějeké veselí a místo Smíška a Pipina si najde jinou "oběť". To ptačí hnízdo mi taky přijde "přes čáru". Právě z toho dotahovaní věcí až do poněkud absurdních konců mám u PJ dost obavu. :?

Rogue Tonks píše:
Marischka wrote:
Riddles in the Dark:
No comment, jedna z těch scén, na který se těším tak, až se bojím, že budu zklamaná, ale jak čtu, vypadá to nadějně.
Gollum byl vyborny uz v predchozich filmech, takze se povede, tomu verim. Jen jsem zvedava, jak se postavi k tem hadankam a jeho lodce. Tu scenu muzou zkrouhnout..


Pevně doufám, že se zcela výjimečně mýlíš, připravil by se o jednu z nejlepších scén,...a upřímně, i jednu z mejch TOP 10 momentů,... což mě inspirovalo.... co takhle si udělat žebříček - pro začátek knižních - scén nebo událostí?

Rogue Tonks píše:


Marischka wrote:
Setkání Gandalfa a Thráina v Dol Gulduru bude určitě jedna z velmi působivých scén, jenom si musím dát pozor, abych v kině nezaječela, až se potkají.
Tahle scena bude dobra. Ja s sebou cukla uz pri sledovani teaseru. Ale obavam se, ze zbytek Dol Gulduru bude k nepoznani (tedy presneji k nepoznani komukoli, kdo cetl knihy). Nazghulove v kobkach? A uz vubec nemluvim o tom, kdo je tam hodil (tedz podle scenaristu). Tohle bude nacichle Harry Potterem.


Jakoukoli podobobnost s HP bych asi nevydejchala, i když usuzovat bych mohla pouze odhadem, jak víš, HP mě nějak obešel,..
Uvěznění Nazghúlů je opravdu věc neuvěřitelná,... jak píšeš, taky si nedovedu představit, jak by k němu mohlo dojít, a kdo by ho provedl a jak by se to vůbec mohlo podařit - nějak by v tom patrně stejně musel figurovat Gandalf, ale dál mě opouští veškerá má fantazie,...hlavně ji nechci směřovat k výše naznačenému tématu.

Jó Itálie,... teď teda zcela off topic, nebo spíš do jiného topicu,... nějak zanedbáváme jistý topic - myslím samozřejmě ten baštící,...

A teď řádný návrat k tématu: pokud se formátu týká, už několikrát jsem přemejšlela, v jaké formě to vyjde na DVD. A co si budu muset pořídit, při LOTRovi jsem si opatřila domácí kino, jsem zvědavá, co mě čeká teď,... protože to samo chci mít doma,...O jiném médiu, než DVD ani nespekuluju. Že by mě čekala investice do 3D televize? :roll:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte kvě 22, 2012 8:33 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Marischka píše:
Nějak se mi nedaří objevit něco novýho, i když se musím přiznat, že rozhodně nepátrám denně, ale stejně,... :twisted:
Muzu te "ubezpecit", ze nic noveho/poradneho se nezjevilo. :(

Marischka píše:
Pevně doufám, že se zcela výjimečně mýlíš, připravil by se o jednu z nejlepších scén,...a upřímně, i jednu z mejch TOP 10 momentů,... což mě inspirovalo.... co takhle si udělat žebříček - pro začátek knižních - scén nebo událostí?
Zatim si vymyslim. A u toho by mohlo zustat i pres snahy udelat z TH cokoli jineho nez TH. Ale ja jsem radsi pesimistka a tak muzu byt vzdy jen prijemne prekvapena. :twisted:

Marischka píše:
Jakoukoli podobobnost s HP bych asi nevydejchala, i když usuzovat bych mohla pouze odhadem, jak víš, HP mě nějak obešel,..
Uvěznění Nazghúlů je opravdu věc neuvěřitelná,... jak píšeš, taky si nedovedu představit, jak by k němu mohlo dojít, a kdo by ho provedl a jak by se to vůbec mohlo podařit - nějak by v tom patrně stejně musel figurovat Gandalf, ale dál mě opouští veškerá má fantazie,...hlavně ji nechci směřovat k výše naznačenému tématu.
Ve svete JRRT si tez dovedu predstavit jen velmi malo jedincu toho schopnych a Dunedain mezi nimi nejsou. :shock: Mozna vsichni Istari dohromady spolu s Galadriel a Elrondem (jiste vrozene schopnosti + moc prstenu). Ale tohle zni spis jako spatna parodie na crossover pribehu ze SIL & Pottera.

Marischka píše:
Pokud se formátu týká, už několikrát jsem přemejšlela, v jaké formě to vyjde na DVD. A co si budu muset pořídit, při LOTRovi jsem si opatřila domácí kino, jsem zvědavá, co mě čeká teď,... protože to samo chci mít doma,...O jiném médiu, než DVD ani nespekuluju. Že by mě čekala investice do 3D televize? :roll:
Televize? Pokud mas sklep, tak si muzes postavit skutecne domaci kino. Nejlepe samozrejme 3D. :mrgreen:


P.S. vzhledem k mym castym navstevam zubni kliniky nejake rozsirovani basticiho topicu nehrozi. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned kvě 27, 2012 6:52 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Už je to otrava, jak je všeobecně scíplo :twisted: , a to by jeden řekl, že drama vrcholí,...

Sklep nemám, pouze balkon, a to se teda obávám, že by nestačilo. Ani nemám tu 3D TV, a tím pádem ani ty brejle, i když jinak mám hned dvoje.
Nicméně na nás, co si to budem pouštět i doma, se přece musí myslet, nebo ne? :roll:

To mi něco neblahého připomíná, ani to nebudu rozvádět, a nikoli proto, že jsem v nesprávném topicu. :wink: Já jsem si užila vlastní eskapádu loni a lépe nevzpomínat.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon kvě 28, 2012 8:29 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Nemusime zoufat uplne. Posledni dny se objevila kupa zajimavosti... :twisted: napr. tricka s potiskem nebo videa "elfu" s bradkou (to ma byt jako modern version Cirdana)? :shock:

Nemyslim, ze o neco prichazis. 3D TV bych si ted nekoupila taky. Az pokroci technologie, tak urcite, ale ne ted. Z tech bryli bych brzy mela akorat boleni hlavy. :wink:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte kvě 29, 2012 10:59 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Trička a Elfové s bradkou?! Chudák Círdan. Ještě, že jsem nic takového nezahlídla, ještě bych dostala psotník.

Mno, já v IMAXU nasazuju 3 D brejle na ty svoje, jednou za čas to přežiju, ale dělat to doma a pořád,...
Doufám, že nezapomenou na nějakou normální DVD verzi.

V novým čísle Pevnosti by měl být článek o Hobitovi, pojatý jako sumář, jsem teda celá žhavá, kolik informací posbírali oni. Každopádně bych sem dala každou novinku, nebo aspoň zajímavost. Na lov vyrážím zejtra a měla bych ji sehnat.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř kvě 30, 2012 11:14 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Nejspis to nemel byt on. Jen si nevzpominam na zadneho jineho s vousy. I kdyz v urcitem veku nekterym roste.
Na druhou stranu casto plati zadne zpravy dobre zpravy. :D

Presne tak jsem si uzivala navstevy IMAXu. Pekny dokument, ale strasna otrava. :P

Tak se tesim na clanek.

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: sob čer 02, 2012 3:30 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Stran článku. Dnes jsem sehnala inkriminovaný plátek (Pevnost) a cituji:

"Ještě jednou (a rozhodně už naposledy) přesouváme článek o filmovém Hobitovi do dalšího čísla. Sliuz, který se nám podařilo nabrat, však vykompenzujeme větším množstvím fotografií a zajímavých informací z natáčení. Letošní fantasy události číslo jedna budeme navíc věnovat více prostoru, než bývá na našich stránkách zvykem."

No jasně - taky nemají žádné nové informace! :twisted:
Nicméně článeček sem dám nebo dám odkaz, ovšem až za měsíc, takže je otázka, jestli už nebudeme vědět víc z jinejch zdrojů,.. hrom aby celou Pevnost po poli honil! :evil:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon čer 04, 2012 9:30 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Jenom jestli nejsou vy***ni jako mraky a nepredpokladaji, ze si ctenari koupi cislo kvuli TH a TH tam neni. A jak to tak ctu, tak ne poprve. Jedine, cim by to mohli odcinit je vlastni rozhovor s rejzi a vsemi hlavnimi protagonisty primo na miste. :P

Novinky stale nenovinkuji. Na hl. strance nic nez tricka, hry a fanouskovska videa. Ehm... PJ by mel navstivit (po vzoru sceny z Wag The Dog, kde De Niro navstivi Hoffmana) G. Lucase, aby mu Lucas vysvetlil, jak se maji fanousci udrzovat ve stadiu ocekavani - nejenom ve stadiu zklamani a znechuceni. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: čtv čer 07, 2012 7:06 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Vřelý souhlas se vším :evil: , jsem fakt zvědavá, co nakonec z Pevnosti vypadne.

A teď radostněji - produkční video č. 7:

http://youtu.be/KCCKm6L1VfE

Mno, jak tak koukám (nejdřív jsem ho dala sem a až pak jsem si ho přehrála), zajímavý to je, ale o ději nebo scénkách nic, když teda nepočítám trpaslíky v sudech, pouze pouť po placu - karavany, ateliéry, maskérna, atd.
Hezký, že natáčejí outdoorový scény v hale včetně požáru, ale pro mě přece jenom trochu málo,... :). Jindy bych z toho byla vedle sebe, ale holt kdo moc čeká,...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát čer 08, 2012 11:23 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Tez jsem byla vcera vecer prijemne prekvapena, i kdyz tam tech BTS mohli soupnout vic. Ale zase lepsi min scen nez jedna, ktera znechuti (viz jiste vseobecne oblibene postavy a vymyslene sceny). :P
Jak nekdo spravne rekl k 7 pr. videu - to vsechno je fajn, ale kde je Beorn, the Great Goblin ...? Neocekavam postavy z druheho dilu, ale tihle dva budou v 1. urcite. Na zaver bych vymenila 10 vterinovou sekvenci o Beornovi za tu 3 minutovou s Bloomem. :P
Cim vic to pozoruji, tim vic dochazim k zaveru, ze film nejdriv zkouknu online a pak si teprve koupim listek (na nocni predstaveni, kde nehrozi takova zaplava malych *ehm* ... milasssku :twisted: ). Megavideo uz sice nejede, ale jsem si jista, ze kdo hleda ten najde. Musim preci dopredu vedet, u kterych scen radsi nasadit sluchatka a pustit mp3 prehravac. Prestoze si nepripadam jako velka knizni puristka, tak dle dosavadnich clanku ve me nektere sceny vyvolavaji zaludecni nevolnost. Veznene p. prizraky a Xeuriel budou nejspis uz v prvnim dile. :shock:

Na druhou stranu musim ale uznat, ze trpaslici (a Bilbo samozrejme) se mi libi cim dal vic. Pomalu si zvykam na Kiliho, ktery na promo fotce vypada jako vousaty elfi liliputan, ci o par desitek let mladsiho Thorina. V samotnych scenach uz vypadaji vic jako trpaslici a min jako modelove. Scena s barely a herci v kostymech (T. Company) se v 7 videu povedli.

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pát čer 08, 2012 10:47 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Upřímně, bylo to velká náhoda, že jsem na video narazila tak rychle, vlastně jsem už hledání vzdávala a na YT jsem vůbec nešla kvůli Hobitovi. Jojo, trpaslíci se začínají vybarvovat :wink: , zvlášť pěkná byla konfrontace civil/maska.

Neříkal někdo, že se Bluma za těch pár let naučil hrát? Já teda nevím, doufejme, že aspoň trochu ano, závěrečná scéna mi způsobila jstou nechuť a ani mi ten jeho smích mi nepřišel dvakrát příjemnej.

Tos mě překvapila! Odkud by se to dalo stáhnout? Poprosím Tě o tip, kdyby se Ti to podařilo. Stejně ale jako Ty doufám, že budou večerní představení, u LOTRa jsem chodila jenom na ně, taky netoužím po těch rozjívencích chlemtajících, křupajících a navíc meloucích pantama v jednom kuse :twisted: . Jenom zvažuju, jestli si mám ten první dojem nechat na veleplátno a dvojí brejle, nebo to zkouknout předem, docela mě tahle možnost zaskočila.

Jestli Beorn a the Great Goblin přijdou PJ dost důležití, toť otázka, kterou radši ani nebudu klást. :twisted:

Abych nezapomněla, scéna se sudy v ateliéru je jedna z těch, který pak vypadají úplně neuvěřitelně reálný a musela jsem se smát, když jsem si to uvědomila.

Taky malý kabinet hrůz - prosthetic stage (doufám, že jsem to napsala dobře) mě docela dostal, přišlo mi to i trochu morbidní a bejt v tom celej den,... mno, asi je to musí opravdu bavit :wink:

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: sob čer 09, 2012 7:49 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Taky mi na konci zamrznul úsměv. Po tom jeho smíchu zvlášť - přehrávání za každou cenu.

Marischka píše:
Jestli Beorn a the Great Goblin přijdou PJ dost důležití, toť otázka, kterou radši ani nebudu klást. :twisted:
Ale jsou si vědomi, že ty dvě postavy existují, nebo ne? :twisted: Casting už proběhl a herci jsou.

Scéna se sudy se mi líbí. Jen s tím mám takovou drobnou potíž... Valar chraň, abych snad chtěla rýpat, ale... neměli být trpaslíci v uzavřených sudech? Eh, to si ti elfí voraři nevšimnou trpaslíků napůl vsoukaných do sudů? A tady se dostávám k další věci - nabízí se dvě alternativy:
Zaprvé: elfí voraře vyškrtli a Bilbo tedy bude muset svépomocí dostat všechny sudy v bezpečí z paláce až k jezeru. To není zrovna jednoduchá věc a i kdyby se mu to podařilo, tak to má dva háčky. Elfové si opravdu nevšimnou tolika sudů plujících v řece od paláce bez dozoru? Nikomu to nepřijde divné? Navíc voraři jsou ti, kteří prásknou přítomnost trpaslíků a B. ve městě Thranduilovi a pokud voraři nebudou ve městě kvůli sudům, tak si PJ bude muset zbytečně vymýšlet jiný způsob, jak elfy v Mirkwoodu informovat o nalezení trpaslíků.
Zadruhé: pozmění se cesta sudů od paláce k jezeru. Část sudů (s trpaslíky) se může oddělit od ostatních až během cesty a když se dostanou do peřejí, tak se tím některé sudy s trpaslíky otevřou. To by ovšem znamenalo, že elfové jsou skutečně neschopní si zajistit zásilku zboží proti odplutí a to se mi nezdá moc pravděpodobné.
Celá pointa útěku od lesních elfů přeci tkví v Bilbově strachu o trpaslíky v sudech a když spolu budou tweetovat na řece, tak se napětí vypaří.

To byla dobrá část. Trochu mě to připomnělo obchod taxidermisty, neméně to morbidní pracovní prostředí. :twisted:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: ned čer 10, 2012 5:13 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
Doufejme tedy, že i jejich role budou mít i odpovídající rozsah.

Ad trpaslíci: mně se líbilo, jak udělají ryzí exteriérovou scénu v ateliéru, pobavilo mě to, ale okamžitě mě zarazila jedna věc. Sudy by se v peřejích správně nikdy nemohly udržet ve svislý poloze a trpaslíci by z nich buďto vypadli, nebo by se v nich utloukli o kameny nebo jednoduše utopili, víko jim vlastně umožnilo přežít,...
To bylo první, co mě napadlo, ale nechtěla jsem moc cpát logiku a fyzikální zákony do fantasy, i když mě to třeba okamžitě ťuklo jako nemožný,... je to přece jenom něco jiného, než "krycí" elfí pláště.
Obávám se, že tady zase převládla snaha o působivost za každou cenu.

Myslím, že to bude Tvá druhá varianta, kterou PJ použije (však huvidíme :twisted: - ta první by byla ještě horší, pokud to tak lze říct o volbě ze dvou absolutních nesmyslů), z elfů tím sice udělá hlupáky, otázka ovšem je, kolik diváků si to uvědomí, a jestli se nenechají strhnout pouze vizuální stránkou a efekty.

Kdepak, vůbec nerejpáš, to nejsou maličkosti,... :|

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon čer 11, 2012 11:05 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Marischka píše:
Myslím, že to bude Tvá druhá varianta, kterou PJ použije (však huvidíme :twisted: - ta první by byla ještě horší, pokud to tak lze říct o volbě ze dvou absolutních nesmyslů), z elfů tím sice udělá hlupáky, otázka ovšem je, kolik diváků si to uvědomí, a jestli se nenechají strhnout pouze vizuální stránkou a efekty.
Kdepak, vůbec nerejpáš, to nejsou maličkosti,... :|
Presne tak. Oboji je nesmysl a nenapada me jina moznost.


Ted k tomu horsimu... objevil se SPOILER S VELKYM HRUZNYM "S".
TOLKIENOVI PURISTE A CERVENY TRPASLIK VARUJI - PRECTENI NASLEDUJICIHO ODSTAVCE VAS MUZE PODRAZDIT, ZBAVIT ZDRAVEHO ROZUMU A VYVOLAT PORUCHY NERVOVEHO SYSTEMU A STREV:

















“Kili’s part has been expanded from the novel; as well as chasing treasure, he’s also pursuing female elf Tauriel. But is he setting his sights too high? ‘I guess he knows nothing can ever happen,’ he explains. ‘She’s about 20ft tall and he’s only two!’”

No dobre, jsem cim dal vetsi Tolkienova puristka, priznavam! To je Auleho trest za to, ze jsem Kiliho pred tydnem prirovnala k vousatemu elfimu liliputanovi. :twisted: Jen doufam/verim (vyber vhodne), ze je to "nevinny" vtipek casopisu a oficialne se to nepotvrdi. Jinak me v prosinci asi opravdu trefi slak. :P




Marischka píše:
... je to přece jenom něco jiného, než "krycí" elfí pláště.
Ve svetle novych skutecnosti se divim, ze PJ nenapadlo dat Spolecenstvu misto elfich plastu kevlarove vesty a lahke gulomety. :P

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: pon čer 11, 2012 9:51 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
U Eru, to je snad zlej sen?! :twisted:
Jestli tohle PJ myslí vážně, tak to snad nechci ani vidět. Doufejme, že si někdo popletl datum, a že šlo o nejapný a poněkud opožděný aprílový vtip.

Marischka píše:
... je to přece jenom něco jiného, než "krycí" elfí pláště.
Ve svetle novych skutecnosti se divim, ze PJ nenapadlo dat Spolecenstvu misto elfich plastu kevlarove vesty a lahke gulomety. :P[/quote]

Tak tohle mě aspoň trochu pobavilo, zvlášť, když jsem si představila Tauriel v kevlaru ála komiksové hrdinky mávající tím gulometem :D .

Jestli nenastal čas začít se modlit. :twisted: Čím míň toho vím, tím větší hrůza mě jímá, a to nejsem ani "skalní" a puristka už vůbec ne. Jenom se začínám děsit. Úúúž aby bylo další produkční video o něčem z filmu, pro změnu.

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: úte čer 12, 2012 8:40 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Nic se vlastne nedeje. Rejza jen navazal na hezkou US tradici v tvoreni comicsovych superhrdinu. Nesouhlasim s temi, kteri ted tvrdi, ze Kili zemre aby ochranil Tauriel namisto Thorina. V posledni chvili se na scene objevi Wolverine se svym bratrancem Beornem, vyprasi vsem kozich a zachrani *damsel in distress*, chci rict Kiliho, Tauriel a Legolase. :P
A nez si pomyslis co je to za blbost, tak upozornuji, ze fan fiction crossover s Wolverinem/LotR jiz existuje. :twisted:

A ted vazne. Je dost mozne, ze si casak ze vsech vystrelil a i kdyby ne, tak PJ uz v minulosti ustoupil fanouskum? Nikdo nemuze mit pri tvoreni filmu tak ujety napad...

A co se tyce produkcnich videi, tak pokud jsem se nepreslechla, dalsi video ma byt posledni, takze si ho musime jaksepatri uzit. :wink:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř čer 13, 2012 12:07 am 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5723
Bydliště: Kolín
U Eru, ale žes mě vyděsila! Můj milááášek Wolverine a crossover s LOTRem? Kam ten svět spěje! :twisted: Ještě, že jsem neměla tu čest to číst.

Taky doufám, že jenom blábolej.

Mno, takže poslední produkční video bude někdy o prázdninách, nebo spíš v září a bude samozřejmě o ničem, s premiérou za zády, teda před sebou,... začíná mě drobátko obcházet obava, že už toho moc k užívání si neuvidíme, a že po premiéře "jedničky" už toho mnoho v rukávu nezůstane,.... a že se PJ spolehne, že si diváci ten rok počkají tak či tak, a možná pak občas hodí do pléna sem tam nějaké to video, aby řeč nestála. Ale třeba je to tím počasím, že mě posedly chmury :twisted:.

Co ten hoch píšící články o natáčení?
Buďto jsem slepá, nebo ztratil brk.
Asi je to tím počasím :twisted: .

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku: Re: The Hobbit 1 & 2
OdeslatNapsal: stř čer 13, 2012 9:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Marischka píše:
U Eru, ale žes mě vyděsila! Můj milááášek Wolverine a crossover s LOTRem? Kam ten svět spěje!
Do kopru. :twisted:

Marischka píše:
Mno, takže poslední produkční video bude někdy o prázdninách, nebo spíš v září a bude samozřejmě o ničem, s premiérou za zády, teda před sebou,... začíná mě drobátko obcházet obava, že už toho moc k užívání si neuvidíme, a že po premiéře "jedničky" už toho mnoho v rukávu nezůstane,.... a že se PJ spolehne, že si diváci ten rok počkají tak či tak, a možná pak občas hodí do pléna sem tam nějaké to video, aby řeč nestála. Ale třeba je to tím počasím, že mě posedly chmury :twisted:.

Co ten hoch píšící články o natáčení?
Buďto jsem slepá, nebo ztratil brk.
Asi je to tím počasím :twisted: .
Po posledni novince se zacinam desit kazdeho dalsiho spoileru.

Asi mu pri te rychlosti psani brk vzplal. :mrgreen:

_________________
"I was a catholic until I reached the age of reason."
"If you're a gay already, OK, but no new gays. That's it!"
"Sorry, I can't meet you Sunday afternoon - need to finish that exciting daydream episode I just started."


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 251 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz