VanHelsing.info

Fórum pro vampýry, vlkodlaky, všelijakou jinou havěť a jejich temné rejdy
Právě je čtv bře 28, 2024 11:05 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: KOMENTÁŘE ČLENŮ O ČLENECH
OdeslatNapsal: čtv čer 29, 2006 1:02 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 7:49 pm
Příspěvky: 4577
Bydliště: Scottish Highlands, (temp. NYC, NY)
Z jistých (nejspíš nostalgických důvodů) jsem zachovala komentáře všech členů včetně již UFY neaktivních.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ANNA (moderátorka podsekcí Admins, Mods; Dracula's Clan; Poetry; Hudba; Humor (Well... Isn't it Funny?); Galerie; Filmy; Technika, stroje, počítače; Odkazy; a Povídky - vlastní tvorba)

Obrázek

Její přezdívky jsou Krvavá lázeň, Postrach prérie, Rammsteiner a UW maniac.


Komentáře členů:
    "Líbí se jí Rammsteini (Hlavně Till Liedelmann)."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "Je s nou sranda a je cool, ale obcas bere veci moc vazne."
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Sice mi ze začátku pila krev, ale ukázalo se, že pod občas nepříjemnou slupkou se skrývá hodná a přátelská osoba."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Poněkud něšťastně nepochopená. Ráda si stojí za svým názorem, ale to přece neznamená, že se chce hádat, ne?"
    ~:*:~Ketmara~:*:~


    "S touto dámou sme male určieté nezhody (ako väčšina z nás), ale je fajn a dokáže sa fakt zapáliť pre vec (Underworld) a verí tomu, čomu verí :twisted: "
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "Jakže se to říká? Aha, kontroverzní. Kontroverzní osobnost fóra. Ničí příspěvky nevyvolávají tak silné přílivové vlny, že občas vymažou ze světa nejen celé topicy, ale i některé moderátory. Některé věci je jí ale nutno přiznat. Je osobnost, a opravdu silná osobnost. Dokáže jít za svým, nic ji nezastaví a svoje názory hájí do posledního dechu (i soupeřova). Nemůže a nebude to mít snadný, ale to ona ví. K takové volbě je potřeba hodně odvahy, nejenom svéhlavost. Odvahy jít za svým sám, tedy sama, proti všem.
    Kdyby se mě někdo zeptal, s kým bych se chtěla setkat za deset let, byla by v čele seznamu. Je zajímavá, a já bych ráda věděla, jak si povede dál."
    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Je velmi svéhlavá, řekl bych. Svou svéhlavostí ji překonává pouze jediná osoba, jež znám. Nebyl jsem s ní lépe seznámen, co se mi však nyní doneslo, polepšila se od dob mého působení na fóru. Jsem za to velmi rád, neboť se domnívám, že tato mladá dáma má určitých kvalitativních přepokladů :wink: "
    ~:*:~Nighteyes~:*:~


    "Velmi rozporuplná členka fóra, která umí rozesmát a potěšit, ale i provokovat. Osobně jsem s ní nezažila žádnou vážnou rozepři a mnohokrát jsem se s ní skvěle pobavila. Dokáže být velice ochotná a vstřícná, přestože to s ní občas není jednoduché. Beznadějný fanoušek Underworldu, kapely Rammstein a RE."
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "no comment"
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Vidí věci moc jednostraně a často pomlouvá něco,o čem neví vůbec nic"
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DRACULASHARP

Obrázek

Její přezdívky jsou Růžová tlamička, Kuku s Muchos hablas a Madam Básnické Střevo.


Komentáře členů:
    "Abych rek pravdu, moc ju neznam, ale z toho co tu je, bych rek, ze je s nou sranda."
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Potrhlé Kuku, které valí z rukávu jeden vtip za druhým."
    ~:*:~Ketmara~:*:~


    " :?: "
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "Mohu zodpovědně prohlásit, že o ní nevím vůbec nic, její projevy rozliším od Ketmary jenom podle avataru a banneru, jinak působí jako její dvojče, klon, prostě Ketmařino první já. Dále viz níže, překvapivě pod heslem Ketmara."
    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Velká kámoška Ketmary. Má velký talent na psaní básniček, dělá Ketmaře korektora a zásobuje fórum pěknými VH fanarty."
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "To samé jako její klanová družka ve zbrani."
    ~:*:~Russel~:*:~


    "moc jí neznám"
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ELVA (moderátor podsekcí Admins, Mods; New vampire/werewolf films; Existence; a Vampýři, vlkodlaci a další ve skutečnosti; Poetry; Hudba; Humor (Well… Isn't it Funny?); Galerie; Filmy; Technika, stroje, počítače; Odkazy; a Povídky - vlastní tvorba)

Obrázek

Jeho přezdívkami jsou Fext, Netrpělivý fénix, Ohnivák a Pyromaniak.


Komentáře členů:
    "Zakládá si na tom, že má moc keců a je ochoten kvůli tomu i soutěžit."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "Jedním slovem: hyperaktiv. Slovy dvěma: Hyperaktiv nezkrotný. Ale skvěle se s ním vychází."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Netrpělivý fénix se zálibou v ohni."

    ~:*:~Ketmara~:*:~


    "Šťastná povaha. Veselej, nezdolnej, s regenerační schopností skutečně hodnou Fénixe. Nemůže mít lepší předpoklady při tom, co má za sebou a hlavně před sebou."

    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Autor povídky Stonehenge a ninja veverky. V RPG je bývalý pyrokinetik a nyní fext obklopený houfem démonů. Jinak je to vtipálek, který se nedávno upnul na žáby. Podle vlastních slov je tu na kecání a blbý fóry on. :wink: "
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "Já myslím, že mám o něm stejné smýšlení jako on o mě..."
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Často mi leze krkem ale když neprovádí tuto činnost tak je fajn :wink: :D "
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KETMARA (moderátorka podsekcí Admins, Mods; Poetry; Hudba; Humor (Well... Isn't it Funny?); Galerie; Filmy; Technika, stroje, počítače; Odkazy; a Povídky - vlastní tvorba)

Obrázek

Její přezdívkou je Růžová tlamička.


Komentáře členů:
    " :twisted: Nemá ráda matematiku a chemii, na fyziku je úplně levá, nesnáší našeho třídního a papriku. Má moc keců. Je trochu hlučnější a někdy až nechutně společenská. Nemá ráda úterý a ráda chodí do kina(ale jenom v sobotu) Posledně jsem s ní byla na Fantomovi opery a chtěla by jít na Řadu nešťastných příhod. Ráda dělá fotomontáže a hudební videa a tématikou VH. Hlásí se na čtvrté nejžádanější gymnázium v ČR. Je velice dobrý teoretik, ale do praxe se vůbec nehodí. Nedá se o ní říci, že je manuálně zručná, protože je to větší pometlo než já. Sedí vedle mě v lavici. V kárném sešitě hříchů a pochval nemá ani jednu poznámku. Baví ji psát povídky, hlavně o upírech, Štve ji její bratr. Je z poloviny Bulharka a učí mě bulharský slovíčka...atd."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "Skveli spolubojovník v RPG a jeji prispevky taky nejsou k zahozeni :lol: "
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Působí na mě jako veselá a inteligentní, i když má občas trošku na hlavu postavené nápady."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Tú fakt neviem zhodnotiť, lebo som tu tak poriedko a poriadne ju nepoznám,ale vyzerá, že je v pohodičke."
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "(a zároveň Draculasharp) Společná charakteristika, protože oddělit je snad ani nelze. Další šťastné povahy a další literární (a grafické) talenty. Jejich konverzace na fóru svítí jako tisíciwattová žárovka. S nima se jeden nenudí a příjemně nenudí, ani v RPG, ani jinde, což se rozhodně nedá říct o většině lidí, který jeden za den potká. Obě mají úžasnou fantazii a na Ketmařinu soutěžní povídku se obzvlášť těším."
    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Další z osob, jež jsem přespříliš neměl možnost poznati důkladněji, než pouze okrajově. Občas může působiti krajně nedospěle až potřeštěně, někdy však dokáže i moudrost, jež se v ní skrývá, ač zavrtána hluboko a spící."
    ~:*:~Nighteys~:*:~


    "Kamarádí s Draculasharp a je to literární talent (pracuje třeba na příběhu o Rowaně). Občas si stěžuje na svůj grafický program, ale přesto jsou zvlášť její poslední fanarty velmi pěkné. Líbí se jí SW a je fanouškem Jar Jara."
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "Tuto osůbku něžného pohlaví znám pouze minimálně, čili zatím se neobjevilo nic špatného a negativního a zdá se jako fajn človíček."
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Docela kvalitní spoluhráč v RPG"
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


MARISCHKA (Ó Nejvyšší adminka fóra :D + mod podsekce Top Hat's and Werewolf's Clan)

Obrázek

Její přezdívky jsou Divadelní obdivovatelka a Pratchettař.


Komentáře členů:
    "Má ráda zvířata. Moderuje topic Top hat´s a Werewolf´s clan."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "No co sem mam psat? Je to vtipalek, ma skveli napady a je s nou faho srandy. :D "
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Co napsat? Je toho tolik. Pomohla mi, když bylo potřeba, a vždycky ráda poradila. Myslím, že by na žádost (pokud by nebyla od nějakého úřadu :twisted:) nedokázala říct ne. Obdivuji jí za to, že i když má tolik práce, dokáže si najít čas i na jedno paličaté, ukecané a otravné štěně."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Ať už temperamentní Eiré nebo sebevědomá Thera, je s ní vždycky sranda. "
    ~:*:~Ketmara~:*:~


    "Tak túto osôbku mám asi zo vetkých vás prehnitých, zaritých počítačových bláznov najradšej. Vždy s úsemov a nikdy v zlej nálade.(no šéfka klanu, tak sa treba povtierať)"
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "Je mi velkou ctí ji znáti. Ona jest tím pravým srdcem fóra."
    ~:*:~Nighteys~:*:~


    "Oddaná členka Top Hat's & Werewolf's Clanu. Mno, tak tohohle člena fóra mám snad nejraději, neboť má výborný smysl pro humor, dá se s ní bavit doslova o všem a vždy dokáže člověka podpořit a v rámci možností mu vyhovět. :D S nikým jiným nevedu tak dlouhé rozhovory - ať už přes PM nebo na fóru. Momentálně (ehm to snad ne, že by to už bylo od konce ledna? :shock: :lol:) zvlášť o všem (a o každém - obzvlášť o jednom :twisted: ) okolo PS. :D"
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "no ta je papík, cukřík, pusík, plyšáček *mrkú* *mrkú* :wink: "
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Jedna z nejkomunikativnějších postav tady na fóru,je s ní sranda a je fajn"
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROGUE TONKS (moderátorka podsekcí Admins, Mods; a Chating, Offtoping)

Obrázek

Moje přezdívky jsou CHEF (chodící encyklopedie filmu), Lady SW, Pavučinka a Star Wars forever.


Komentáře členů:
    "Líbí se jí Hvězdné války a zřejmě i Marishka a růžová barva, protože je má na banneru."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "Masove praktikuje cerny humor a je s nou sranda :lol: "
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Drží fórum pohromadě, to rozhodně. Dokáže si zjednat poslušnost a přitom umí za každé situace zachovat chladnou hlavu a jednat vstřícně. To se jen tak nevidí. Cením si toho a jednám s ní vždy upřímně (to neznamená že s ostatními ne, ale, hehe, znáte to...)."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Sdílná a klidná osůbka."
    ~:*:~Ketmara~:*:~


    "Páči sa mi na nej, že sa tento chaos snaží posúvať dopredu a je faaaaakt vytrvalá. (občas až príliš :wink: )"
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "Stejná vlnová délka, takřka identický zájmy, obdobnej smysl pro humor. Neuvěřitelný znalosti o filmech, hudbě, literatuře a všem, co souvisí, a obávám se, že jsem ještě na pár věcí zapomněla. Ovšem, na počítačovou grafiku, třeba. O Rogue je těžký něco napsat, ale je snadný s ní vést nekončící příjemný hovory (a tvořit nekonečný šílený věty). Skrytá síla - kdybych ji měla stručně charakterizovat dvěma slovy."
    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Je-li Marischka srdcem na fóru, Rogue jest jeho páteří. Všemi mastmi mazaná a světa Hvězdných Válek velmi znalá osoba."
    ~:*:~Nighteys~:*:~


    "Jak je ta báseň? „Poutníče znavený, zde hledej klid, neb jako já, i tys mrtev již.", ale je s ním sranda :D :D :D :D :D "
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Není co dodat :wink:,příspěvky mluví za vše :D "
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

RUSSEL (Technický admin fóra)

Obrázek

Jeho přezdívkami jsou Dobrák od kosti (neplést s jehněčím od kosti, popř. s jiným druhem masa), Fórový hrobník, Jahodář, Keine rum, Kytárka, MAXI EGO, Megalomanský čaroděj, Meloun, Ňuňánek, Pokřík, Všemocný sáhib a Vtipek perlivý.


Komentáře členů:
    "Měl úplně skvělej denní a noční avatar."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "Obcas me stve, ale ma skvely napady a .... no nevim co sem este napsat :P "
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Čaroděj lenoch, jinak se snad popsat nemá. Když nemusí, do ničeho nezasahuje. Ale když se konečně rozhoupe, stojí to za to."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Tajemný mág obestřený neproniknutelnou rouškou tmy.Poslouchá Rammsteiny a XIII:století a nenávidí rum."
    ~:*:~Ketmara~:*:~


    "Ten to má úplne na háku :wink: , občas si presadzuje to svoje, ale inak úplne 8) chlapík."
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "Zábavnej společník, spolehlivě mě rozesměje, výměna názorů s ním má, alespoň na mě, zvláštní relaxační účinky. Vděčím mu za seznámení se XIII. stoletím, ....a co dál, russele? Sice se vždycky neshodneme ve všem, ale ty smiřovačky potom... což mi připomíná, že už je zase nejvyšší čas na nějakej rozdíl v názorech."
    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Líný to čaroděj a vychytralý mág."
    ~:*:~Nighteys~:*:~


    "Oddaný člen Top Hat's & Werewolf's Clanu. Mno... :D u tohohle cvoka mě jako první napadá - vtipálek. Snad není příspěvek, kde by neprojevoval smysl pro humor, někdy až moc. :twisted: Jeho slovní asociace jak v RPG nebo jinde jsou neuvěřitelný. :lol: "
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "Nejlepší a nejvyrovnanější uživatel fóra. Jeho břitký a velice jemný humor dokáže krásně vystihnout situaci a uvolnit napjatou atmosféru. Jeho inteligence a charisma patří k hlavním rysům jeho osobnosti. Jeho sebevědomí nezná mezí. Působí klidně a nevýrazně. Rozhodně je velkým pozvednutím tohoto fóra. Výborný člověk, čestný, upřímný, ochotný pomoci druhým, oblíbený mezi ostatními a u žen sklízí velké ovace...škoda že ho neznám osobně, ale pouze přes internet, určitě by mě to obohatilo."
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Pohoda Jahoda.....není co dotat, je s nim sranda :D "
    ~:*:~Werewolf66~:*:~

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WEREWOLF66 (moderátor podsekcí Admins, Mods; a RPG)

Obrázek

Jeho přezdívy jsou Modelář a Volfík.


Komentáře členů:
    "O něm taky vím úprný pld."
    ~:*:~Draculasharp~:*:~


    "Nas maly vlkodlacek 8) . Taky me obcas docela vytaci, ale ne moc, je s nim sranda, apod."
    ~:*:~Elva~:*:~


    "Poslední dobou zachovává divné mlčení, ale než se k tomu rozhodl, byl docela milý a přátelský vlk, s posedlostí modely."
    ~:*:~Changer~:*:~


    "Štve mě jeho dlouhá přezdívka, protože vždycky vyžaduje abychom ho oslovovali plným jménem."
    ~:*:~Ketmara~:*:~


    " 8) "
    ~:*:~Lilith~:*:~


    "Nejvlkodlakovatější vlkodlak na fóru. Plíží se okolo, čichá, zkoumá, zjišťuje, a pak se možná přiblíží a možná ne, nebýt jeho stopy, nicku, nevíme ani, že tu obchází. Modelařina je hezkej koníček. Člověk, pardon, vlkodlak, musí něco vědět a mít hodně šikovný ruce. Mám ráda lidi, pardon, vlkodlaky, co rozeberou žehličku a když ji zase složej, zbude na budík s vodotryskem. Hezčí sny, než o létání, snad ani nejsou."
    ~:*:~Marischka~:*:~


    "Oddaný člen Top Hat's & Werewolf's Clanu. a taky jeho typický zástupce. :D Rád dělá modely a je fanouškem filmu 2001: A Space Odyssey. Dá se s ním příjemně kecat, když už se odhodlá někam napsat. :))"
    ~:*:~Rogue~:*:~


    "no to je klanový bratr...klasik v každém směru :D "
    ~:*:~Russel~:*:~


    "Působí na mne dojmem veselého a aktivního vlka."
    ~:*:~Nighteys~:*:~


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz