VanHelsing.info

Fórum pro vampýry, vlkodlaky, všelijakou jinou havěť a jejich temné rejdy
Právě je pát dub 19, 2024 4:26 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: [RPG] Krajina Pulnocních Stínu
OdeslatNapsal: sob led 27, 2007 12:09 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Vedena RPG hra

Pred nekolika desitkami let probehla sv?tová válka meze dvema mocnostmi: O.S.E.A. a Yuktobania (Y.U.K.E.). Nikdy nebylo zcela zrejme, kdo zacal ale byla to krvava valka,miliony lidi padly na obou stranach.To peklo trvalo celych sedm let.Konec valky nastal,kdyz Y.U.K.E. pouzila Iontovou bombu proti O.S.E.A. Tzv.cista bomba po sobe nezanechavala zadne vedlejsi produkty,jako radiace,chemicke zamoreni atd., ale jeji sila spocivala v tom,ze rozkladala bunky vsech zivych organismu. Kdo byl zasazen se behem pikosekundy zmenil v mastny prach. Po tomto incidentu O.S.E.A. kapitulovala.To vse se stalo pred desitkami let. Dnes vsude vladne Y.U.K.E.,totalitni super velmoc. Zbytky odporu se zformovaly na uzemi byvale republiky Ustio a sformovali se do militaritni organizace ktera si rika "Volavky Svobody".


Mapa Sveta

Obrázek


Naposledy upravil Werewolf66 dne pon úno 26, 2007 8:48 pm, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pát úno 09, 2007 10:53 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Je vecer,dostali jste zpravu ze se mate sejit v hospode Joker Bar na dalnici 56. Ve zprave bylo : "Přidte bude se bude chlastat a hrát kulečník". Tato sifra znamena ze se kona porada velitelu Volavek, coz je divne. Na poradu nejsou normalne zvani "radovi" vojaci.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: sob úno 10, 2007 11:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
Sbalim si batoh, do ktereho nacpu zakladni veci pro preziti (mapu, spacak, baterku, apod) a par dalsich ne zcela obycejnych vecicek (nahradni zasobniky do kulometu, apod). Kdyz dobaluju tak se podivam na hodinky a zistim ze mam 10 minut zpozdeni. S nadavanim sednu na motorku co mam doma a vyrazim solidni rychlosti.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: sob úno 10, 2007 11:22 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5720
Bydliště: Kolín
Seskočím s kabiny náklaďáku, kterej mě svez. Zamavám řidiči, a na jeho opakovanej dotaz zavolám, že fakt nejedu dál. Přehodím si dost objemnej, ale nijak zvlášť těžkej batoh přes rameno a dívám se, jak rychle odjíždí. Když se otočím, první, co vidím, je nápis Joke Bar, svítící i ve dne. To zas bude veselo, povzdychnu si a pomalu se blížím ke dveřím.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: ned úno 11, 2007 11:34 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
Seskocim z motorky, zaparkuju ji, hodim na nu nejakej napul zrezivelej zamek a zapadnu do hospody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: ned úno 11, 2007 7:41 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Uvnitr kupodivu krome barmana a nekolika lidi u kulecniku nikdo neni. Vzduch je trochu zatuchly a plny koure z cigaret. Jubox hraje nejake starsi hity.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: ned úno 11, 2007 10:37 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
Sednu ke stolu, objednam si kofolu a nenapadne v rohu cekam az ke me nekdo prijde nebo az se zacne neco dit.

P.S. Jsem tu poprve, nevim jak to tu chodi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 11:44 am 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5720
Bydliště: Kolín
Vstoupím do dveří baru. Ignoruju pohledy, kterými mě odhaduje zbytek osazenstva. Dala bych si kafe, jestli tu něco takovýho máte, oslovím mátohu, která bude nejspíš barman. Otočím se zády k pultu a popojdu ke stolkům. Najednou mají všichni spoustu práce, nebo aspoň koukají do plechovky s pivem.
V rohu u stolku někdo sedí, v šeru ho není moc vidět, ale podle lahve kofoly před ním půjde o zajímavého hosta.
Ne, že bych se chtěla seznámit, prohodím zdvořile, ale jinde není místo. Je tady místo?
Pojď si sednout k nám, zlato, ozve se za mnou. Můžeš si mi třeba sednout na klín, chechtá se týpek za mnou, pivo z něho táhne tak, že se divím, že nevyrazí okenní tabulku.
Sklapni a odpluj, procedím před rameno.


Naposledy upravil Marischka dne pon úno 12, 2007 2:36 pm, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 12:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
změřím si pohledem ženu přede mnou, přeběhne mi mírný mrazík po zádech, smysly se mi mírně zbystří, najednou me v hlave proběhne myšlenka: Sakra co to je? kdy jsem byl naposled z někoho nervózní? Co je sakra zač... No uvidíme a sím prohodím mírně otráveným hlasem Jistě, posaďte se...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 6:44 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
V tu chvíli dorazí před hospodu nějaké auto. Nejspíš nějaký sproťák, soudě podle hlubokého tónu výfukového potrubí. Hej, co tam deláš!!!! zavolá první hlas. Vodpal, do toho ti nic neni!!!!. odpový druhý. Ozve se několik tupích úderů. Po chvilce ticha se prudce otevřou dveře a dovnitř vstoupí vyšší muž v kožené bundě,který vleče v podpaží nějakého výtečníka. Hej!!!.....čí je ta motorka venku???? zařve na celej bar


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 6:52 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
Moje... prohodim ponure se spatnou predtuchou


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 9:14 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Heh...tak to ti moc nezávidim. Tady můj novej kamarád asi neměl do čeho píchnout a moc se mu líbily ty tvoje pneumatiky,jen škoda že si na to píchání vzal vopravdu hodně vostrej nůž.......jo a taky říkal že by se s tebou hrozně rát poznal,prej budes fakt moc nadšenej. řekl muž v kožené bundě


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 9:20 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
vrhnu na muze v podpozi toho v kozene bunde opravdu dosti ledovy pohled a ucesanym primo zabijacky klidnym hlasem se ho zeptam Pročpak jsi to udělal? a s tim vstanu od stolu bez jedineho zvuku jako treba skripnuti prken nebo skripeni zidle


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 9:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Já sem nic neudělal,nechtemě být...... řve výtečník.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 9:32 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5720
Bydliště: Kolín
Prima zábava, prohodím, sednu si ke stolu, kde se to všechno odehrává a pohodlně se opřu.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: pon úno 12, 2007 10:26 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
Hodim mirne pobaveny pohled na zenu u stolu, nenapadne vytasim jeden tesak jen aby to vydela jenom ona a pak se s mirne pobavenym usmevem projdu k nasemu nestastnikovi: Tak nic ano? Takže chlapče podívej se, mame tři možnosti... buď mi seženeš nový gumy nebo mě to zaplatíš... no a pak je tu vždycky možnost práva oko za oko zub za zůůůb... prohodím se značným důrazem na poslední slovo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: úte úno 13, 2007 12:52 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Tak co kamo....ja bejt tebou....tak bych sel do ty treti....aspon si uzijes trochu srandy,co ty na to??? Zazubím se na sveho,mirne přidušeného "kamarada". Chuligan na me vytresti oci a vyhrkne.....Ja to zacvakam.....a jak to dorekl tak si pustil do kalhot.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: úte úno 13, 2007 5:33 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 4:59 pm
Příspěvky: 278
Tak to máme dvě gumy po padesáti dolarech, odření laku za dvacet dolarů a za to, žes měl drzost na to vůbec šáhnout přidej ještě dvacetpět babek... na chvíli se odmlčím, v očích mi přebehne výraz jako když vás něco padouškého napadne a líbí se vám to a následně navážu ... a ještě mi dlužíš padesát babek za to, že na tebe byl soudce mírný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: úte úno 13, 2007 9:25 pm 
Offline
Admin Site
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 2:44 pm
Příspěvky: 5720
Bydliště: Kolín
Sedím na židli jako přikovaná a bez dechu sleduju divadlo před sebou.
Páni, vy jste povedenej páreček přeruším licitaci. Barman mi zrovna opatrně z druhé strany přináší kávu, hrneček na talířku viditelně poskakuje a vzápětí lžička slyšitelně cikne o zem.
To je dobrý, řeknu netrpělivě, strčím mu do ruky bankovku a uchopím šálek. Přitom nespouštím oči ze scény přede mnou.


Nahoru
 Profil E-mail  
 
 Předmět příspěvku:
OdeslatNapsal: úte úno 13, 2007 9:54 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 18, 2006 8:10 pm
Příspěvky: 635
Bydliště: Far,Far way
Okey,okey....tak me puste rve chuligan. Tak jo kamo,ale penizky na stul jasny????. Reknu . Jasny,jasny.....vyhrkne chuligam a z kapsi vytahne petistovku a skoro po slepu ji polozi na stul. Tak uz me pust,ty magore..... zacne se rozcilovat. Jak chces.....řeknu a dovlecu ho ke dverim. A kdyz tak....Pan Magor ty srabe dodam a vyhodim ho ze dveri. Pak se otocim a vsichni na me cumej. Co tak cumite,chcete se snad taky proletet dverma??? . A vsichni nahle maji jinou zabavu....


Nahoru
 Profil E-mail  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 212 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz